Zatrzymanie na gorącym uczynku - Aktualności - KMP w Ostrołęce

Aktualności

Zatrzymanie na gorącym uczynku

Data publikacji 12.02.2018

W policyjnej celi zakończył się wczorajszy dzień dla ostrołęczanina, który ukradł w sklepie budowalnym towar w postaci gniazdek elektrycznych oraz drogich żarówek. Taki finał był możliwy dzięki czujności i zaangażowaniu ostrołęckich policjantów.

Zgłoszenie o kradzieży wpłynęło do ostrołęckich policjantów wczoraj około godziny 13:00. Wartość strat została wyceniona przez kierownika sklepu na kwotę blisko 1000 złotych.

Bezpośrednio po przyjęciu zgłoszenia o kradzieży we wskazany rejon skierowano policjantów z wszystkich wydziałów ostrołęckiej komendy, którzy patrolowali teren przyległy w poszukiwaniu mężczyzny. Komunikat o zdarzeniu wraz z rysopisem mężczyzny trafił także do wszystkich patroli zarówno na terenie miasta, jak i powiatu.

Efektem tych działań było zatrzymanie  przez policjantów z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego na ul. 11 listopada  podejrzanego o tą kradzież mężczyzny.

 Okazał się nim 36 – letni mieszkaniec Ostrołęki, został osadzony w policyjnym areszcie i  w najbliższym czasie odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

 

asp. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

Powrót na górę strony