mł. asp. Krzysztof Ozimkiewicz - gmina Sochocin - Rewir Dzielnicowych w Płońsku - KPP w Płońsku

Rewir Dzielnicowych w Płońsku

mł. asp. Krzysztof Ozimkiewicz - gmina Sochocin

Data publikacji 30.05.2018

mł. asp. Krzysztof Ozimkiewicz

Rewir Dzielnicowych w Płońsku tel. (23) 662 15 18

tel. kom. 519 035 456

dzielnicowy.sochocin2@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 23 662 15 00.

 

Rejon służbowy:

Sochocin po lewej stronie trasy K - 50 relacji Płońsk -Ciechanów tj. ul.: Ciechanowska 1-25 (nr nieparzyste), gen. Tadeusza Kościuszki 1-5, Guzikarzy, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Magazynowa, Nadrzeczna, Płońska, Pułaskiego, Stary Rynek, Stefana Żeromskiego, Wojska Polskiego 1-13, Wolności, Zakościelna

oraz miejscowości:

Baraki, Biele 1-16, Budy Gutarzewskie, Ciemniewo 1-3, Gutarzewo, Kępa, Koliszewo, Milewo, Podsmardzewo, Smardzewo, Sochocin Kolonia, Wierzbówiec, Wycinki 2-8, Żelechy

 

Działania priorytetowe dzielnicowego:

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.08.2019 r.  do 31.01.2020 r. jest ograniczenie niepożądanych zachowań, w tym spożywania alkoholu i zakłócania ładu i porządku publicznego, w rejonie sklepu w miejscowości Wycinki.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Krzysztof Ozimkiewicz zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję, skontaktować się z dzielnicowym.

Powrót na górę strony