TWÓJ DZIELNICOWY

Dzielnicowi KPP Zwoleń

WYKAZ DZIELNICOWYCH
OBSŁUGUJĄCYCH POSZCZEGÓLNE REJONY NA TERENIE DZIAŁANIA KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W ZWOLENIU

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 1: mł.asp. Paweł Babut

     

tel: 519035362

e-mail: dzielnicowy.zwolen1@ra.policja.gov.pl                                                                

Rejon służbowy nr I:Miasto Zwoleń ulice: Akacjowa, Jaworowa, Klonowa, Żytnia, Kopciucha, Boczna, Witosa, Batalionów Chłopskich, Północna, Sienkiewicza, Pionkowska, Świerkowa, Wrzosowa, Kwiatowa, Lipowa, Generała Sikorskiego, Bohaterów Walki z Faszyzmem, 11 Listopada, Bogusza, Kopernika, Sportowa, Parkowa, Chopina, Piaskowa, Bulwar Spacerowy, Słowackiego, Bulwar Sportowy, Lubelska, Staropuławska, Różana,  Kościelna, Księdza Packa, Kardynała Wyszyńskiego, Doktora Perzyny, Wojska Polskiego, Kapitana Pawła Janeczka, Żołnierzy Niezłomnych,oraz miejscowości: Podzagajnik w tym ul. Jaśminowa, Atalin, Cyganówka.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr I  w okresie od 01.01.2024 roku do 30.06.2024 roku jest ograniczenie występowania zjawiska spożywania alkoholu w miejscu zabronionym, demoralizacji osób nieletnich, niedopuszczenie do aktów wnadalizmu oraz popełnianie innych wykroczeń uciązliwych społecznie na szlaku ścieżki dydaktyczno-ekologicznej wzdłuż rzeki Zwolenki w Zwoleniu. 

W związku z powyższym dzielnicowy mł.asp. Paweł Babut zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 2:  mł. asp. Paweł Pawelec

     

tel: 519035367

e-mail: dzielnicowy.zwolen2@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr II: Miasto Zwoleń: ulice: Armii Krajowej, Reja, Targowa, Moniuszki, Krótka, Kościuszki. Władysława Jagiełły, Plac Kochanowskiego, Aleja Jana Pawła II, Wiślana, Słoneczna, Puławska, Kilińskiego, Krakowska, 3 Maja, Aleja Pokoju, Świętego Jana, Niecała, Curie Skłodowskiej, Mickiewicza, Świętej Anny, Żeromskiego, Szkolna, Bulwar Targowy, Ludowa, Gotardowa, Dobra, Cmentarna, Podłęczna, Dojazdowa, Traugutta,  Partyzantów, Wolska, Prosta, Wesoła, Czachowskiego, Cielątki, Wężyka, Miła, Mała, Torfowa, Generała Andersa, 550-lecia, Graniczna, Radosna, Majora Hubala, Brzozowa, Pogodna, Wspólna, Malinowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krańcowa, Długa, Południowa, Leśna, Złota, Lawendowa oraz miejscowości: Zielonka Nowa i Zielonka Stara.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr II  w okresie od 01.01.2024 roku do 30.06.2024 roku jest ograniczenie występowania zjawiska spożywania alkoholu w miejscu zabronionym oraz demoralizacji młodzieży w parku miejskim przy ul. Pl. Kochanowskiego w Zwoleniu w godzinach 18:00-23:00. 

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Paweł Pawelec zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

 DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 3: sierż. szt. Michał Pączek

       

tel.519035366
e-mail:dzielnicowy.zwolen3@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr III: Barycz Nowa, Barycz Stara, Barycz Kolonia, Bożenczyzna, Celestynów, Drozdów, Filipinów, Helenów, Helenówka, Jasieniec Kolonia, Jasieniec Solecki, Jedlanka, Józefów, Karczówka, Karolin, Kopaniny, Koszary, Linów, Ługi, Melanów, Męciszów, Michalin, Mieczysławów, Miodne Gajówka, Miodne Leśniczówka, Mostki, Motorzyny Leśniczówka, Niwki, Osiny, Ostrowy, Paciorkowa Wola Nowa, Paciorkowa Wola Stara, Pałki, Sosnowica, Strykowice Błotne, Strykowice Górne, Strykowice Podleśne, Sycyna Południowa, Sycyna Północna, Sycyna Kolonia, Sydół, Szczęście, Wacławów, Wólka Szelężna, Zastocze.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr III  w okresie od 01.01.2024 roku do 30.06.2024 roku jest ograniczenie występowania zjawiska spożywania alkoholu w miejscu zabronionym oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie sklepu w miejscowości Jasieniec Solecki 142.

W związku z powyższym dzielnicowy seirż.szt. Michał Pączek zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.


DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 4: mł.asp. Konrad Karasiński

tel.519035361
e-mail: dzielnicowy.policzna@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr IV: Annów, Andrzejówka, Aleksandrówka, Biały Ług, Bierdzież, Czarnolas, Dąbrowa Las, Florianów, Franków, Gródek, Helenów, Chechły, Jabłonów, Jadwinów, Kuszlów, Ługowa Wola, Łuczynów, Patków, Piątków, Policzna, Stanisławów, Świetlikowa Wola, Władysławów,  Wygoda, Teodorów,   Ługi, Filipinów, Józefów, Antoniówka, Wilczowola, Wojciechówka, Wólka Policka,  Zawada Stara, Zawada Nowa.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego w rejonie nr IV w okresie od 01.01.2024 roku do 30.06.2024 roku jest ograniczenie występowania zjawiska spożywania alkoholu w miejscu zabronionym oraz zakłócania ladu i porządku publicznego w rejonie sklepu "ABC" miejscowości Czarnolas 38b w godz. 10:00-22:00.

W związku z powyższym dzielnicowy mł.asp. Konrad Karsiński zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 5:  mł.asp. Piotr Kustra

      

tel. 519035364

e-mail:  dzielnicowy.przylek@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr V: Babin, Grabów, Lipiny, Okrężnica, Przyłęk, Ruda, Stefanów, Wysocin, Załazy, Zamość Stary, Lucimia, Andrzejów, Baryczka, Rudki, Mszadla Nowa, Mszadla Dolna, Mszadla Stara, Las Szlachecki, Łagów, Wólka Łagowska, Pająków, Ławeczko Nowe, Ławeczko Stare, Łaguszów, Helenów, Ignaców, Krzywda, Kulczyn, Wólka Zamojska, Zamość Nowy

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr V w okresie od 01.01.2024 roku do 30.06.2024 roku jest ograniczenie występowania zjawiska  spożywania alkoholu w miejscu zabronionym  w rejonie sklepu spożywczego  w miejscowości Wólka Łagowska 2.

W związku z powyższym dzielnicowy mł.asp. Piotr Kustra  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 6: st.sierż. Kacper Gogacz

 

   

tel. 519035365

e-mail:  dzielnicowy.tczow@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr VI: Bartodzieje, Borki, Brzezinki Nowe, Brzezinki Stare, Janów, Julianów, Józefów, Kazimierzów, Lucin, Podzakrzówek, Rawica Kolonia, Rawica Józefatka, Rawica Stara, Rawica Nowa, Tczów, Tynica, Wilczy Ług, Wincentów.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr VI w okresie od 01.01.2024 roku do 30.06.2024 roku jest ograniczenie występowania zjawiska  spożywania alkoholu w miejscu zabronionym oraz zakłócania ładu i porządku w rejonie sklepu spożywczo-przemysłowego w miejscowści Tczów 117 b.

W związku z powyższym dzielnicowy st.sierż. Kacper Gogacz zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 7: sierż.szt. Mariusz Maciąg

       

tel. 519035363

e-mail:  dzielnicowy.kazanow@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr VII: Dębnica, Dębniak, Borów, Kazanów, Kopiec, Kowalków Wieś, Kowalków Kolonia, Kroczów Mniejszy, Kroczów Większy, Miechów Kolonia, Miechów Wieś, Niedarczów Dolny Kolonia, Niedarczów Dolny Wieś, Niedarczów Górny Kolonia, Niedarczów Górny Wieś, Ostrownica Kolonia, Ostrownica Wieś, Ostrówka, Osuchów, Ruda, Wólka, Zakrzówek Kolonia, Zakrzówek Wieś.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr VII w okresie od 01.01.2024 roku do 30.06.2024 roku jest ograniczenie występowania zjawiska spożywania alkoholu w miejscach zabronionych, zakłócanie ładu i porządku publicznego oraz dewastacji mienia  w rejonie sklpu, Publicznej Szkoły Podstawowej oraz przystanku autbusowego w miejscowości Kowalków Kolonia. 

W związku z powyższym dzielnicowy sierż. szt. Mariusz Maciąg zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służą do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. 

Niestety, czasem z różnych obiektywnych przyczyn dzielnicowy nie będzie mógł odebrać połączenia. Powodem może być interwencja lub inne czynności służbowe. W tego typu sytuacjach połączenie będzie przekierowane do Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu, który udzieli informacji dotyczącej dzielnicowego lub skieruje patrol policji.

 

W przypadku trudności z nawiązaniem kontaktu z Państwa dzielnicowym proszę kontaktować się

Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji podkom. Łukaszem Słowickim
tel. 47 702 72 34

lub

Komendą Powiatową Policji Zwoleniu tel. 47 702 72 00  fax 47 702 72 45

 

Pamiętajmy, że w nagłych wypadkach, które wymagają natychmiastowej interwencji powinniśmy dzwonić
na numer 112.

 

Na podstawie Zarządzenia Nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 r.
w sprawie metod i form wykonywania zadań przez dzielnicowego i kierownika dzielnicowych

§29 ust. 2. Do zadań dzielnicowego należy, w szczególności:

1) prowadzenie rozpoznania przydzielonego mu rejonu pod względem osobowym, terenowym, zjawisk i zdarzeń mających wpływ na stan bezpieczeństwa i porządku publicznego;

2) realizowanie zadań z zakresu profilaktyki społecznej;

3) realizowanie zadań z zakresu ścigania sprawców przestępstw i wykroczeń;

4) kontrolowanie przestrzegania prawa powszechnie obowiązującego oraz przepisów prawa miejscowego.

 

Zachęcamy także do korzystania z darmowej aplikacji ,, Moja Komenda", która w dużym stopniu ułatwia kontakt z policjantem dzielnicowym.

 

Powrót na górę strony