Aktualności

Wakacyjne spotkanie z policjantem

W miniony wtorek dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu spotkał się z dziećmi na zajęciach zorganizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Zwoleniu. Spotkanie odbyło się w ramach warsztatów pod nazwą „Poznajemy zawód policjanta”.

Podczas warsztatów „Poznajemy zawód policjanta” dzielnicowy opowiedział dzieciom o pracy policjanta, która jest służbą i wymaga określonych predyspozycji oraz pracowania na rzecz społeczeństwa. Policjant omówił poszczególne wydziały i zakresy obowiązków funkcjonariuszy, którzy pracują w pionie prewencji, kryminalnym oraz ruchu drogowym. Podczas spotkania z dziećmi nie mogło zabraknąć rozmowy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, bezpieczeństwa w Internecie oraz bezpiecznego wypoczynku w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje”. Dzieci wspólnie z dzielnicowym powtórzyły numery alarmowe, zasady przechodzenia na druga stronę jezdni i poruszania się po drodze. Dodatkowo uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się na czym polega praca rzecznika prasowego w Komendzie Powiatowej Policji w Zwoleniu.

Komenda Powiatowa Policji w Zwoleniu informuje o naborze do służby w Policji w 2017 roku. Osoby zainteresowane przyjęciem do służby w Policji mogą składać dokumenty w Komendzie Powiatowej Policji w Zwoleniu przy Pl. Jana Kochanowskiego 10 w Zespole Wspomagającym pokój nr 18 od poniedziałku do piątku w godz. 8:30- 15:00 nr tel. 48-676-72-12 lub w Sekcji ds. Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji z/s w Radomiu ul. 11 - ego Listopada 37/59 (parter) we wtorek, środę, czwartek, w godz. 9 00- 13 00(tel. 48 345 31 20).  

Agnieszka Kołdej

 

 

 

Powrót na górę strony