Posterunek Policji w Bieżuniu

sierż. szt. Krzysztof Pydyn

Data publikacji 20.03.2024

Rejon  6 –  sierż. szt. Krzysztof Pydyn

 tel. służbowy 47 703 52 91, kom. 519035372

e-mail: dzielnicowy.biezun6@ra.policja.gov.pl

Lutocin, Seroki, Elżbiecin, Felcyn, Jonne, Zimolza, Obrąb, Swojęcin, Mojnowo, Parlin, Boguszewiec, Chrapoń, Dębówka, Szoniec, Głęboka, Pietrzyk, Przeradz Mały, Przeradz Nowy, Przeradz Wielki, Szczypiornia, Siemcichy, Chromakowo.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr VI w okresie od 01.01.2024 roku do 30.06.2024 roku jest ograniczenie występującego zjawiska  dotyczącego gromadzenia się osób w rejonie sklepu spożywczo-przemysłowego oraz parku gminnego przyległego do sklepu mieszczącego się w Lutocinie przy ulicy Poniatowskiego, gdzie dochodzi do spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym, zaśmiecania przestrzeni publicznej oraz popełniania innych wykroczeń o charakterze porządkowym.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. szt. Marek Bartczak  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie  lub w bezpośrednim sąsiedztwie  wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju łamanie prawa. W szczególnoiści o tym fakcie należy poinformować Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

UWAGA!

W przypadku trudności z nawiązaniem kontaktu z Państwa dzielnicowym proszę kontaktować się z oficerm dyżurnym

Komendy Powiatowej Policji w Żurominie -  tel. 47 703 52 00 lub 797 017 469

 

Pamiętajmy, że w nagłych wypadkach, które wymagają natychmiastowej interwencji powinniśmy dzwonić na numery 112.

Powrót na górę strony