Posterunek Policji w Bieżuniu

mł. asp. Mariusz Wawszczak

Data publikacji 06.07.2022

Rejon 4 – mł. asp. Mariusz Wawszczak  

 tel. służbowy 47 703 52 91,  kom. 519-035-374

e-mail: dzielnicowy.bieżun4@ra.policja.gov.pl

Obejmuje miejscowości: Kocewo, Myślin, Bielawy, Głuszyn, Zgliczyn Pobodzy, Sławęcin, Sadłowo, Sadłowo Parcele, Karniszyn, Karniszy Parcele, Stawiszyn Łaziska, Stawiszyn Zwalewo, Małocin, Wilewo, Wilewo Pełki, Trzaski, Wieluń.

Bieżuń, Mak, Dąbrówki, Władysławowo, Stanisławowo, Adamowo, Pozga, Strzeszewo.

Mieszkańcy tego rejonu mogą w razie potrzeby zgłaszać problemy u dzielnicowego w Posterunku Policji w Bieżuniu, ul. Stary Rynek nr 1.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr IV w okresie od 01.01.2023 roku do 30.06.2023 roku jest ograniczenie występującego zjawiska spożywanie alkoholu w miejscu zabronionym oraz popełnianie innych wykroczeń uciążliwych społecznie w rejonie sklepu spożywczego, w miejscowowści Stawiszyn Łaziska gmina Bieżuń.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Mariusz Wawszczak zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie  lub w bezpośrednim sąsiedztwie  wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju łamanie prawa. W szczególnoiści o tym fakcie należy poinformować Policję lub skontaktować się z dzielnicowym

UWAGA!

W przypadku trudności z nawiązaniem kontaktu z Państwa dzielnicowym proszę kontaktować się z oficerm dyżurnym

Komendy Powiatowej Policji w Żurominie -  tel. 47 703 52 00

 

Pamiętajmy, że w nagłych wypadkach, które wymagają natychmiastowej interwencji powinniśmy dzwonić na numery 112.

Powrót na górę strony