Posterunek Policji w Bieżuniu

mł. asp. Mariusz Wawszczak

Data publikacji 04.01.2024

Rejon 4 – mł. asp. Mariusz Wawszczak  

 tel. służbowy 47 703 52 91,  kom. 519-035-374

e-mail: dzielnicowy.bieżun4@ra.policja.gov.pl

Obejmuje miejscowości: Kocewo, Myślin, Bielawy, Głuszyn, Zgliczyn Pobodzy, Sławęcin, Sadłowo, Sadłowo Parcele, Karniszyn, Karniszy Parcele, Stawiszyn Łaziska, Stawiszyn Zwalewo, Małocin, Wilewo, Wilewo Pełki, Trzaski, Wieluń, Bieżuń, Mak, Dąbrówki, Władysławowo, Stanisławowo, Adamowo, Pozga, Strzeszewo.

Mieszkańcy tego rejonu w razie potrzeby mogą osobiście zgłaszać problemy u dzielnicowego w Posterunku Policji w Bieżuniu, ul. Stary Rynek nr 1.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr IV w okresie od 01.01.2024 roku do 30.06.2024 roku jest ograniczenie występującego zjawiska dotyczącego zaśmiecania miejsca publicznego będącym kompleksem wypoczynkowym w Bieżuniu przy ulicy Borek. W tym miejscu dochodzi również do spożywania alkoholu i zakłócania porządku publicznego w godzinach wieczorowych.

W związku z powyższym dzielnicowy rejonu IV - mł. asp. Mariusz Wawszczak zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie  lub w bezpośrednim sąsiedztwie  wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju łamanie prawa. W szczególnoiści o tym fakcie należy poinformować Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

UWAGA!

W przypadku trudności z nawiązaniem kontaktu z Państwa dzielnicowym proszę kontaktować się z oficerm dyżurnym

Komendy Powiatowej Policji w Żurominie -  tel. 47 703 52 00 lub 797 017 469

 

Pamiętajmy, że w nagłych wypadkach, które wymagają natychmiastowej interwencji powinniśmy dzwonić na numery 112.

Powrót na górę strony