Posterunek Policji w Lubowidzu

asp. Rafał Rynkowski

Data publikacji 06.07.2022

Rejon nr 7 –  asp. Rafał  Rynkowski

 tel. służbowy 47 703 52 82, kom. 519-035-379

e-mail: dzielnicowy.lubowidz7@ra.policja.gov.pl

 

Obejmuje miejscowości: Zieluń, Konopaty Stare, Konopaty Nowe, Pątki, Dziwy, Sinogóra, Cieszki, Rynowo, Syberia, Płociczno, Mleczówka, Huta, Goliaty, Purzyce, Jasiony, Obórki, Suchy Grunt, Zatorowizna, Kaleje, Kipichy, Żarnówka, Wapniska, Zdrojki,

 

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr VII w okresie od 01.01.2023 roku do 30.06.2023 roku jest ograniczenie występującego zjawiska braku bądż niewłaściwego oznakowania obiektów, posesji. W w/w okresie czasu prowadzone będą rozmowy z sołtysem i mieszkańcami miejscowowści : Zieluń, Konopaty Stare, Konopaty Nowe, Pątki, Dziwy, Sinogóra, Cieszki, Rynowo, Syberia, Płociczno, Mleczówka, Huta, Goliaty, Purzyce, Jasiony, Obórki, Suchy Grunt, Zatorowizna, Kaleje, Kipichy, Żarnówka, Wapniska, Zdrojki, przez dzielnicowego rejonu VII Posterunku Policji w Lubowidzu ukierunkowane na uświadomieniu  mieszkańcom w/w wsi jak ważna rolę odgrywa właściwe oznakowanie swojej posesji. Poinformowanie ich również o obowiązku wynikającego z art. 64KW i konsekwencji z niestosowania się do togo przepisu prawa.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. Rafał Rynkowski zwraca się z apelem do mieszkańców w/w miejscowowści w gminie Lubowidz o właściwe oznakowanie swoich posesji, obiektów, a tym samym dopełnienie obowiązku wynikającego z art. 64 kw. o umieszczeniu w odpowiednim miejscu albo utrzymania w należytym stanie tabliczki z numerem porządkowym nieruchomości, nazwą ulicy lub placu albo miejscowości.

 

UWAGA!

W przypadku trudności z nawiązaniem kontaktu z Państwa dzielnicowym proszę kontaktować się z oficerm dyżurnym

Komendy Powiatowej Policji w Żurominie -  tel. 47 703 52 00

 

Pamiętajmy, że w nagłych wypadkach, które wymagają natychmiastowej interwencji powinniśmy dzwonić na numery 112.

Powrót na górę strony