Komenda Powiatowa Policji w Żurominie

asp.szt. Piotr Goszczyński

Data publikacji 06.07.2022

Rejon dzielnicowego nr 3 – asp. szt. Piotr Goszczyński

tel. służbowy: 47 703 52 23, kom. 519-035-376

e-mail: dzielnicowy.zuromin3@ra.policja.gov.pl

 

Obejmuje ulice: Warszawska (po stronie parzystej), Plac Wolności łącznie z parkiem  i restauracją „u Rucińskich”, Zamoyskiego, Generała Andersa, Cicha, Wł. Jagiełły, Kołowa, Łąkowa, 3 – go Maja, Okrężna, Puławskiego, Gen. Sikorskiego, Targowa, Wierzbowa, Złota, Lidzbarska (po stronie nieparzystej), Działkowa, Komunalna, Leśna, Polna, Strzelecka, Wyzwolenia, Zielona, Żurawia, oraz wsie: Brudnice, Będzymin, Dąbrowice, Rozwozin, Rzężawy, Tadajówka, Młudzyn, Kruszewo, Poniatowo.

 

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr III w okresie od 01.01.2023 roku do 30.06.2023 roku jest ograniczenie występującego zjawiska spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym oraz innych zachowań uciążliwych dla społeczeństwa w rejonie Parku Miejskiego w Żurominie przy ulicy Palc Wolności.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. szt. Piotr Goszczyński zwraca się z apelem osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie  wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju łamanie prawa. W szczególnoiści o tym fakcie należy poinformować Policję lub skontaktować się z dzielnicowym

 

UWAGA!

W przypadku trudności z nawiązaniem kontaktu z Państwa dzielnicowym proszę kontaktować się z oficerm dyżurnym

Komendy Powiatowej Policji w Żurominie -  tel. 47 703 52 00

 

Pamiętajmy, że w nagłych wypadkach, które wymagają natychmiastowej interwencji powinniśmy dzwonić na numery 112.

Powrót na górę strony