Aktualności

Pomoc dla Zuzi

Data publikacji 17.11.2022

Dziś policjanci i pracownicy żuromińskiej komendy policji w Żurominie odpowiedzieli na nominację w realizacji wyzwania #ArmiaZuziChallenge!!!

Bycie policjantem, to nie tylko wykonywanie czynności służbowych i zapewnianie bezpieczeństwa publicznego. To przede wszystkich chęć służenia innym, niesienia pomocy tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

Zuzia cierpi na wrodzoną wadę serca, której niestety nie wykryto w trakcie ciąży. Swoje pierwsze chwile życia spędziła w szpitalu w Warszawie, gdzie zaraz po narodzinach została przetransportowana z powodu szmeru nad sercem. 

Obecnie jedyną szansą dla Zuzi jest kosztowna operacja w specjalistycznej klinice w Bostonie – najlepszej na świecie placówce, która specjalizuje się w takich przypadkach.

Dziękujemy za nominację SP nr 2 w Żurominie. Meldujemy, że zadanie wykonaliśmy. Mamy nadzieję, że Zuzia, mała mieszkanka Żuromina wkrótce wróci do zdrowia.

Na Twoje konto trafi też od nas cegiełka. Zachęcamy każdego do wpłat na leczenie Zuzi: https://www.siepomaga.pl/zuzia-dudkiewicz

Komenda Powiatowa Policji w Żurominie do wykonania zadania nominowała:

Kolegów strażaków z KP PSP w Żurominie;

LUDUS Żuromin.

 

asp. Tomasz Łopiński

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 31.55 MB)

Powrót na górę strony