Aktualności

Zatrzymani przez Policję za narkotyki!

Data publikacji 24.04.2017

W środę 19 kwietnia 2017r. policjanci wydziału prewencji zatrzymali 3 mężczyzn w wieku od 19-21 lat, przy których znaleziono narkotyki podczas legitymowania na ulicy Lidzbarskiej w rejonie boiska Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych . Jakie zatrzymani usłyszą ostatecznie zarzuty, będzie zależało od dalszych ustaleń śledczych.

Żuromińscy  policjanci , na podstawie uzyskanej informacji, zatrzymali w centrum miasta 3 mężczyzn  w wieku 19-21 lat,  których  podejrzewali o posiadasnie narkotyków. Potwierdziły się przypuszczenia policjantów.  Funkcjonariusze znaleźli woreczek z  brunatnym  suszem.

Po wstępnych testach i zważeniu zabezpieczonych środków, okazało się, że funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 1,238g  marihuany. Mężczyźni,  mieszkańcy Żuromina  zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Wszystko wskazuje na to, że z pewnością usłyszą oni zarzuty za posiadanie narkotyków.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy w grę wchodzi znaczna ich ilość, nawet do lat 10. Handlując środkami odurzającymi należy się natomiast liczyć z karą do 8 lat, a gdy przedmiotem przestępstwa jest znaczna ilość narkotyków do 12 lat więzienia.

 

asp. Robert Wierciński

Powrót na górę strony