Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani podczas rozbiórki kradzionego samochodu

Data publikacji 24.07.2017

Policjanci zlikwidowali dziuplę samochodową w powiecie wyszkowskim. Funkcjonariusze zatrzymali czterech mężczyzn, w momencie gdy demontowali kradzioną hondę. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu.

Policjanci z Wyszkowa ustalili, że na terenie gm. Zabrodzie powiat wyszkowski znajduje się gospodarstwo gdzie dochodzi do procederu rozbiórki na części kradzionych samochodów.

We wtorek (18.07.) grupa funkcjonariuszy z Wyszkowa i Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, weszła na teren posesji i zatrzymała czterech mężczyzn, którzy byli w trakcie demontażu wartej około 120 tysięcy złotych hondy CRV.

Prowadzący sprawę ustalili, że pojazd został skradziony tego samego dnia rano na terenie Warszawy. Oprócz hondy i części z tego samochodu w pomieszczeniu znaleziono silniki i skrzynie biegów mogące pochodzić z rozbiórki innych aut.

Mężczyźni w wieku od 25 do 38 lat pochodzą z powiatu wyszkowskiego i wołomińskiego. Wszyscy zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Jeden z nich usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Pozostali podejrzani odpowiedzą za paserstwo i grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności

Powrót na górę strony