Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wakacyjna profilaktyka

Nie chwal się w mediach społecznościowych, że jesteś na wakacjach, kąp się tylko w miejscach dozwolonych pod okiem ratowników, zachowaj maksimum ostrożności na drodze i jako pieszy, i jako rowerzysta – to tylko niektóre rady policjantów prowadzących spotkania z dziećmi i młodzieżą wypoczywającą na terenie powiatu wyszkowskiego. Działania wpisują się w ogólnopolską akcję pod hasłem „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

Od początku wakacji wyszkowscy policjanci prowadzą spotkania i omawiają zagrożenia jakie mogą spotkać dzieci i młodzież podczas wakacyjnego wypoczynku. Policjanci przypominają jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą i w domu. Duża uwagę zwracają także na bezpieczeństwo na drodze, w szczególności pieszych i rowerzystów.

W ostatnim czasie policjanci spotkali się z uczestnikami rajdu rowerowego zorganizowanego przez Gimnazjon Running Team, dziećmi i młodzieżą przebywającą na koloniach w gospodarstwie agroturystycznym „Stajnia Pasja” w Skuszewie, harcerzami ze Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” w Gaju oraz w Popowie w ośrodku Caritas.

Działania prowadzone przez wyszkowskich policjantów wpisują się w ogólnopolska akcje pod nazwa „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

Powrót na górę strony