Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pierwszy weekend wakacji na drogach pow. wyszkowskiego

Za nami pierwszy weekend wakacji. W tym czasie na drogach powiatu wyszkowskiego policjanci odnotowali 2 wypadki i 15 kolizji. Zatrzymano 2 nietrzeźwych kierujących. Policjanci apelują do kierowców o ostrożną i rozważną jazdę.

Od piątku (23.06) do niedzieli (25.06) wyszkowscy policjanci ruchu drogowego prowadzi działania pod nazwą „Pierwszy weekend wakacji 2017”. W tym okresie na naszym terenie doszło do 2 wypadków drogowych, w których ranne zostały 2 osoby.

W piątek przed godziną 18.00 w miejscowości Somianka na drodze krajowej nr 62 doszło do zderzenia fiata z volvo. Jak wstępnie ustalono kierująca fiatem wyjeżdzająca z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy volvo i doszło do zderzenia. Do szpitala z obrażeniami ciała przewieziono kierującą fiatem.

W sobotę po godz. 15.00 w Długosiodle w podobnych okolicznościach doszło do zderzenia skody z mercedesem. Okazało się także, że kierowca mercedesa, który nie ustąpił pierwszeństwa był  nietrzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie ponad 2,5 promila. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Do szpitala przewieziono pasażerkę skody.

Dzień później również w Długosiodle kierująca matizem zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. W pojeździe podróżowało troje dzieci – wszystkie przewieziono do szpitala skąd po udzieleniu pomocy medycznej wróciły do domu.

Tego samego dnia w Starym Bosewie doszło do zderzenia samochodów dacia i mercedes. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia nietrzeźwy kierowca mercedesa (ponad 2 promile alkoholu w organizmie) zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący pojazd marki dacia. Na szczęście nikt z uczestników nie odniósł obrażeń. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy.

Policjanci apelują do kierowców o rozsądek i ostrożną jazdę. Po raz kolejny przypominamy, że nietrzeźwy kierujący to śmiertelne zagrożenie na drodze!

 

.

Powrót na górę strony