Aktualności

Nietrzeźwy kierowca doprowadził do kolizji

Data publikacji 19.06.2017

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca golfa, który zakończył jazdę na ogrodzeniu. Policjanci przypominają, że za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i nie wsiadanie za kierownicę pod wpływem alkoholu. Pamiętajmy, że takie zdarzenia często kończą się tragicznie.

W nocy z 16 na 17 czerwca policjanci zostali wezwani do zdarzenia drogowego w Rząśniku. Przed godzina 3.00 w ogrodzenie posesji urzerzył vw golf. Jego 28 letni kierowca był pijany. Badanie na zawrtość alkoholu wykazało w jego organizmie ponad 2,5 promila. Okazało sie także, że mężczyzna w ogóle nie powiniem kierować samochodem, ponieważ nie posiada takich uprawnień. 28 latek trafił do szpitala skąd po udzielniu pomocy medycznej został zwolniony.

Policjanci przypominają, że za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i nie wsiadanie za kierownicę pod wpływem alkoholu. Pamiętajmy, że takie zdarzenia często kończą się tragicznie.

 

Powrót na górę strony