Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie długiego weekendu

Data publikacji 19.06.2017

Długi czerwcowy weekend za nami. Jak co roku nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwało więcej niż zwykle policjantów. W tym okresie na terenie powiatu wyszkowskiego nie odnotowano wypadków drogowych. Funkcjonariusze zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących.

Podczas minionego długiego weekendu, tak jak i w latach poprzednich, nad bezpieczeństwem osób wybierających się na wypoczynek czuwali wyszkowscy policjanci. W sumie przez 5 dni ponad 250 funkcjonariuszy. Policjanci sprawdzali, czy kierujący poruszają się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością, kontrolowali także stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów oraz czy wszyscy podróżujący mają zapięte pasy, a dzieci przewożone są w fotelikach.

Od środy do niedzieli, do północy, doszło na naszym terenie do 17 kolizji drogowych. Na szczęście nie odnotowaliśmy wypadków drogowych. Funkcjonariusze przeprowadzili prawie 600 kontroli stanu trzeźwości kierujących i pomimo licznych apeli 5 kierowców zdecydowało się na jazdę na podwójnym gazie.

Powrót na górę strony