Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Majowy weekend 2017 - podsumowanie

Data publikacji 04.05.2017

Długi majowy weekend za nami. Jak co roku nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwali policjanci. Od piątku do środy doszło na naszym terenie doszło do 17 kolizji drogowych i 1 wypadku, w którym poszkodowana została 1 osoba. Funkcjonariusze zatrzymali 5 kierujących po alkoholu. Łącznie odnotowano ponad 200 policyjnych interwencji.

Podczas długiego majowego weekendu, tak jak i w latach poprzednich, nad bezpieczeństwem osób wybierających się na wypoczynek czuwali policjanci z wyszkowskiej drogówki. Na naszych drogach można było spotkać więcej patroli. Funkcjonariusze sprawdzali, czy kierujący poruszają się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością.

Policjanci kontrolowali także stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów oraz czy wszyscy podróżujący mają zapięte pasy, a dzieci przewożone są w fotelikach. Na trasach obecny był także radiowóz nieoznakowany wyposażony w wideorejestrator.

Od piątku (28.04.) do środy (3.05.) do północy, doszło na naszym terenie do 17 kolizji drogowych i 1 wypadku drogowego, w którym poszkodowana została 1 osoba. Ponadto policjanci sprawdzili stan trzeźwości ponad 1000 kierujących. Funkcjonariusze zatrzymali 5 kierujących po alkoholu (3 w stanie nietrzeźwości i 2 w stanie po użyciu alkoholu).

Łącznie podczas działań „Majowy weekend 2017”  wyszkowscy policjanci odnotowali ponad 200 różnego rodzaju interwencji, najczęściej były to interwencji domowe i oraz interwencje dotyczące zakłócania porządku publicznego.

Powrót na górę strony