Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Potrącenie pieszego na I AWP w Wyszkowie

Data publikacji 24.03.2017

Policjanci z Wyszkowa wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem pieszego. 46 letni mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Zdarzenie miało miejsce na ul. AWP w Wyszkowie.

W czwartek (23.03.) około godziny 18:30 doszło do kolejnego w tym tygodniu potrącenia pieszego. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 46 letni mieszkaniec Ukrainy przechodząc przez jezdnię poza przejściem dla pieszych, został potrącony przez peugeota, którym kierował 19 letni wyszkowianin. Pieszy z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Kierowca pojazdu był trzeźwy, od pieszego pobrano krew do badania. Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśniają wyszkowscy kryminalni.

Policjanci po raz kolejny apelują o ostrożnośc zarówno do pieszych, jak i kierowców. Rozsądne zachowanie każdej ze stron i przestrzeganie obowiązujących przepisów drogowych pomoże uchronić przed wypadkami, których konsekwencje są niestety często tragiczne.

 

Powrót na górę strony