Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek drogowy w Dąbrowie gm. Rząśnik

Data publikacji 20.03.2017

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło w ostatnią sobotę w miejscowości Dąbrowa gm. Rząśnik. W wypadku zginął pasażer forda.

W sobotę (18.03.) kilka minut przed godz. 6.00 doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć na miejscu poniósł 21 letni mieszkaniec gm. Rząśnik.  Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierowca forda jadąc od miejscowości Komorowo w kierunku Dąbrowy na łuku drogi uderzył w słup energetyczny po czym pojazd dachował. W wyniku zdarzenia na miejscu zginął pasażer forda. 21 letni kierowca forda mieszkaniec gm. Rząśnik został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie ponad 0,5 promila.

Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora policjanci wykonali wstępne czynności procesowe. Dokładne okoliczności i przyczynę tego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze wydziału kryminalnego KPP w Wyszkowie.

Zatrzymany mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym będąc w stanie nietrzeźwości.

Powrót na górę strony