Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trudne warunki na drogach i o wypadek nie jest trudno…

Data publikacji 11.01.2021

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło w minioną sobotę o godzinie 21.30 na drodze między Długosiodłem, a Starym Bosewem. Samochód osobowy rozbił się na drzewie, a do szpitala został przewieziony 25-letni kierowca. W tym czasie na drodze panowały trudne warunki. Apelujemy o wzmożoną czujność oraz ostrożność.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych z mazowieckiej grupy SPEED wynika, że kierowca forda nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. W tym czasie padał śnieg, a droga była oblodzona. 25- letni kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala .

Z uwagi na pogarszające się warunki atmosferyczne apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o wzmożoną czujność na drodze. Pamiętajmy, aby dostosować prędkość do panujących warunków oraz swoich umiejętności, tak abyśmy nie stracili kontroli nad kierowanym pojazdem. Chwila brawury i nieuwagi może doprowadzić do tragedii. Pieszych prosimy natomiast o noszenie odblasków. Ten mały element może uratować nasze życie.

 

kom. Damian Wroczyński

Powrót na górę strony