„Wywrotka” na trasie S-8 - Aktualności - KPP w Wyszkowie

Aktualności

„Wywrotka” na trasie S-8

Pierwszy śnieg na drodze, śliska nawierzchnia plus nadmierna prędkość i o tragedię nie jest problem. O dużym szczęściu mogą mówić mieszkańcy Warszawy, którzy wczoraj uczestniczyli w poważnie wyglądającej kolizji drogowej na drodze ekspresowej w miejscowości Knurowiec. Apelujemy do kierowców o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz o skupie podczas kierowania.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 9.45 na trasie S-8 w miejscowości  Knurowiec na pasie ruchu w kierunku Białegostoku. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że 25-letni kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad mitsubishi, uderzył w bariery ochronne, a następnie dachował. Kierowca i pasażer mogą mówić o dużym szczęściu, ponieważ nie zostali ranni. 25-latek był trzeźwy.

Policjanci kolejny raz apelują o rozwagę i stosowanie się do zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pamiętajmy! Bezpieczna prędkość to prędkość dostosowana do panujących warunków, natężenia ruchu, obowiązujących limitów prędkości, pogody, stanu nawierzchni i własnych umiejętności.

Tylko wczoraj wyszkowska drogówka odnotowała 8 kolizji drogowych.

 

kom. Damian Wroczyński

 

Powrót na górę strony