Tragiczny finał poszukiwań 74-letniego mężczyzny - Aktualności - KPP w Wyszkowie

Aktualności

Tragiczny finał poszukiwań 74-letniego mężczyzny

Data publikacji 23.11.2020

Policjanci ustalają przyczynę i wyjaśniają okoliczności śmierci 74-letniego mieszkańca Tumanka. Zaginiony mężczyzna był od środy poszukiwany przez Policję. Ciało mężczyzny zostało znalezione nad rzeką Bug.

W niedzielę policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli zwłoki 74-letniego mieszkańca Tumanka. Mężczyzna był poszukiwany przez Policję. Ostatni raz rodzina miała z nim kontakt 10 listopada. Przez kilka dni bliscy sami poszukiwali zaginionego. W środę 18 listopada zgłoszenie o zaginięciu przyjęli wyszkowscy policjanci, którzy rozpoczęli poszukiwania. Rozesłano komunikaty za zaginionym. Policjanci sprawdzali każdą informację, każdy sygnał, który mógł doprowadzić do odnalezienia mężczyzny.

W niedzielę 22 listopada przypadkowy mieszkaniec naszego powiatu spacerując nadbrzeżem rzeki Bug w Drogoszewie natrafił na ciało 74-latka. Policjanci pod nadzorem prokuratora przez kilka godzin wykonywali czynności na miejscu ujawnienia zwłok. Śledczy zabezpieczali ślady, wykonywali oględziny i sporządzali dokumentację procesową. Ciało denata zostało zabezpieczone w celu ustalenia przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny.  

 

kom. Damian Wroczyński

Powrót na górę strony