Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Potrącenie pieszej na przejściu - nagranie z monitoringu

Data publikacji 20.01.2017

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia na przejściu dla pieszych 57-letniej kobiety. Poszkodowana z obrażeniami ciała została hospitalizowana. Kierującej zatrzymano prawo jazdy. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

Kilka dni temu w Wyszkowie doszło do potrącenia pieszej przechodzącej przez jezdnie na oznakowanym przejściu dla pieszych. 26-letnia kierująca fordem najprawdopodobniej nie zauważyła kobiety będącej na pasach. W wyniku uderzenia poszkodowana z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierującej zatrzymano prawo jazdy. Dokładne okoliczności tego wypadku ustalają wyszkowscy policjanci. Moment zdarzenie został zarejestrowany przez kamery miejskiego monitoringu.

Po raz kolejny apelujemy do kierowców, aby zachować ostrożność szczególnie w rejonach przejść dla pieszych. Zimowa aura, szybko zapadający zmrok oraz ciemne kolory wierzchnich okryć pieszych zdecydowanie obniżają widoczność, dlatego właśnie ostrożność i czujność zwłaszcza w tym okresie jest bardzo potrzebna. Przypominamy także o noszeniu odblasków oraz rozwagę nawet, gdy już jesteśmy na przejściu dla pieszych.

st. sierż. M. Gierlicka

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 205.26 KB)

Powrót na górę strony