Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uważajmy na drogach! Wypadek na krajówce

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w którym poszkodowane zostały trzy osoby. Do zdarzenia doszło dzisiaj rano na drodze z Wyszkowa do Serocka. Policjanci apelują o ostrożną jazdę i przestrzeganie przepisów drogowych.

Dzisiaj około godz. 5:30 dyżurny wyszkowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 62 z drogą prowadzącą do miejscowości Sitno i Kręgi. Jak wynika ze wstępnych informacji, kierująca volkswagenem jadąc od miejscowości Kręgi nie zastosowała się do znaku i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony Serocka kierowcy toyoty, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Do szpitala z obrażeniami ciała przetransportowano kierujących pojazdami oraz pasażerkę z volkswagena.

Policjanci apelują o ostrożną, rozważna jazdę i przestrzeganie przepisów drogowych. Konsekwencje prawne niestosowania się do obowiązujących przepisów są dotkliwe, ale znacznie bardziej dotkliwe są – jak pokazują statystyki, konsekwencje utraty zdrowia i życia! Pamiętajmy o tym.

Życie jest tylko jedno, chroń je!

Powrót na górę strony