Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

O krok od tragedii. Policjanci apelują o wolniejszą jazdę

O krok od tragedii było dzisiaj rano na drodze z Białegobłota do Długosiodła. Kierujący renault zjechał z drogi, dachował i zatrzymał na drzewach. Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to ciągle jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych.

O dużym szczęściu może mówić kierowca renault, który zjechał z drogi i zatrzymał się na drzewach. Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 8.00 na terenie gm. Długosiodło. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, 23-latek na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na lewy pas ruchu, potem dachował i zatrzymał się dopiero kilkanaście metrów dalej w lesie. Kierowcę przetransportowano do szpitala, skąd po udzieleniu pomocy medycznej wrócił do domu.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to ciągle jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Powrót na górę strony