Aktualności

25-latek zginął w wypadku pod Wyszkowem

Data publikacji 07.11.2018

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku drogowego w którym zginął młody mieszkaniec pow. pułtuskiego. Do zdarzenia doszło wczoraj na skrzyżowaniu dróg w Leszczydole Nowinach. To wielka tragedia, ból i rozpacz w sercach najblizszych. Kolejna śmierć na drodze. Policjanci nieustannie apelują do kierowców o ostrożność i rozwagę.

Wczoraj kilka minut po godzinie 11 w miejscowości Leszczydół Nowiny, na skrzyżowaniu drogi powiatowej z ulicą Akacjową i ul. Wyszkowską doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, 68-letni kierowca samochodu ciężarowego, w trakcie wykonywania skrętu w lewo zajechał drogę jadącemu z przeciwnego kierunku kierowcy seata co doprowadziło do zderzenia samochodów.

Niestety, pomimo prowadzonej na miejscu przez ratowników medycznych akcji reanimacyjnej nie udało się urawować życia kierowca seata.

Miał tylko 25 lat. Zaledwie dwa tygodnie temu ukończył szkolenie podstawowe w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Młody policjant dopiero rozpoczął swoją służbę. Chciał pomagać innym, troszczyć się o ich bezpieczeństwo, gotowy na wiele wyrzeczeń i poświęceń. Niestety, nie zdążył. „Zawsze był uśmiechnięty, pełen empatii, miał wiele pasji i planów życiowych. Nigdy nie odmówił pomocy koleżankom i kolegom. Był gotowy by nieść pomoc drugiemu człowiekowi nawet z narażeniem własnego życia.” – tak wspominają go w rozmowach młodzi funkcjonariusze z CSP Legionowo. Ogromny ból i rozpacz pozostaje w sercach najbliższych.

Policjanci apelują do kierowców o wzajemny szacunek, zachowanie rozsądku, pokorę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Chrońmy swoje życie i swoich najbliższych. To najcenniejszy dar jaki mamy. Pamiętajmy o tym wsiadając za kierownicę.

Powrót na górę strony