Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Miały swoje życiowe pasje i plany, niestety śmierć nie pozwoliła im się zrealizować

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczynę tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj po południu na terenie pow. wyszkowskiego. W wypadku zginęły trzy koleżanki. Miały po 20 lat. Policjanci alarmują o ostrożność, rozwagę i dostosowanie prędkości do warunków na drodze. Życie mamy tylko jedno - chrońmy je!

Wczoraj kilka minut po godzinie 17.00 na drodze powiatowej z Porządzia do Białegobłota w miejscowości Nowa Wieś doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym zginęły trzy młode kobiety. Na razie nie są znane dokładne okoliczności tej tragedii. Wstępnie ustalono, że 20-latka siedząca za kierownicą toyoty na prostym odcinku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze gdzie uderzyła w drzewo. W samochodzie oprócz kierującej były jeszcze dwie pasażerki Niestety, wszystkie kobiety zginęły. Miały zaledwie po 20 lat.

Przez kilka godzin na miejscu wypadku pracowali wyszkowscy policjanci. Wszystkie czynności wykonane przez funkcjonariuszy mają pomóc z ustaleniu dokładnych okoliczności i przyczyny tej tragedii.

Policjanci alarmują o ostrożność i rozwagę. Nic nie dzieję się bez przyczyny, a przecież wielu tragedii dałoby się uniknąć gdybyśmy tylko przestrzegali obowiązujących przepisów drogowych. Pamiętajmy o zapinaniu pasów, które często są naszą przepustką do ponownego życia. Nie ignorujmy znaków ograniczenia prędkości, one nie stoją w przypadkowych miejscach. Jazda za miastem z prędkością 90 km/h jest wprawdzie dozwolona ale nie znaczy, że zawsze jest bezpieczna.  Bądźmy ostrożni i czujni. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych.

One już nie wrócą do domu. Znały się od dawna, miały plany i marzenia... 20-letnie przyjaciółki świetnie grały w piłkę były zawodniczkami uczniowskiego klubu sportowego piłki nożnej, miały swoje pasje i plany na życie. Dlaczego zginęły? – rozpaczają ich najbliżsi.

Chrońmy swoje życie i swoich najbliższych - bo mamy je tylko jedno.

 

 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 7.63 MB)

Powrót na górę strony