Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty

Data publikacji 24.09.2018

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło w miejscowości Sieczychy gm. Długosiodło. W wypadku zginął kierowca motocykla. Policjanci apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

W piątek około godz. 14:30 dyżurny KPP w Wyszkowie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Sieczychy gm. Długosiodło. Jak wynika z pierwszych informacji policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 63-letni motocyklista nie zachował bezpiecznego odstępu od forda jadącego przed nim i w momencie kiedy kierująca tego pojazdu zjeżdżała na prawe pobocze motocyklista uderzył w tył samochodu. To spowodowało, że mężczyzna upadł na przeciwny pas ruchu gdzie został uderzony przez jadący pojazd marki nissan. Niestety, w wyniku uderzenia kierowca motocykla poniósł śmierć na miejscu.

 

Dokładne okoliczności i przyczynę tego tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśniają policjanci z wydziału kryminalnego KPP w Wyszkowie. Policjanci apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Powrót na górę strony