Wypadek w Kamieńczyku. Policja apeluje o ostrożność - Aktualności - KPP w Wyszkowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek w Kamieńczyku. Policja apeluje o ostrożność

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności sobotniego wypadku drogowego w Kamieńczyku. Na drodze z Wyszkowa do Łochowa doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Do szpitala przetransportowano pięć osób.

W sobotę (08.09.) około godziny 16.00 na drodze krajowej nr 62 w miejscowości Kamieńczyk doszło do wypadku drogowego, w którym poszkodowanych zostało 5 osób. Jak wynika z pierwszych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku, kierowca pojazdu marki Hyundai jadący od strony Wyszkowa w kierunku Łochowa na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył czołowo w Volvo.

W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała przetransportowano kierowców obu pojazdów oraz 3 pasażerów z volvo, w tym 10 miesięczne dziecko. Dokładne okoliczności tego zdarzenie wyjaśniają wyszkowscy policjanci.

Policjanci apelują do kierowców o rozwagę, przestrzeganie przepisów, dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i cierpliwość.

Powrót na górę strony