Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek w Kamieńczyku

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W sobotę na drodze z Wyszkowa do Łochowa zderzyły się trzy samochody. Do szpitala przewieziono pięć osób, w tym małe dziecko, które niestety na skutek odniesionych obrażeń zmarło.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę (11.08.) kilka minut po godz. 15.00. Na drodze krajowej nr 62 z Wyszkowa do Łochowa, na  wysokości miejscowości Kamieńczyk zderzyły się trzy pojazdy. Jak wynika z pierwszych informacji ustalonych przez policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierująca audi najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad samochodem i zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się z oplem, a następnie z polonezem.

Do szpitala przewieziono 5 osób, rodzinę z audi i kierowcę poloneza. Niestety, na skutek odniesionych obrażeń w szpitalu zmarło 6 miesięczne dziecko podróżujące audi.  

Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Tylko w czasie ostatniego weekendu, oprócz tego tragicznego w skutkach wypadku na terenie powiatu  wyszkowskiego doszło aż do 20 kolizji drogowych. Przyczyną kilku z nich była nadmierna prędkości lub niedostosowania jej do warunków panujących na drodze.

Kierowco zwolnij ! Tylko rozsądne zachowanie może sprawić, że bezpiecznie wrócisz do domu.

Powrót na górę strony