Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek w Plewkach

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, w którym zginął pasażer forda, a trzy inne osoby zostały przetransportowane do szpitala. Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj popołudniu na terenie gm. Długosiodło. Policjanci apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Wczoraj (21.06.) około 16:30 dyżurny wyszkowskiej policji został powiadomiony o wypadku drogowym w miejscowości Plewki gm. Długosiodło. Jak wynika z pierwszych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku, kierowca forda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z  autobusem jadącym od miejscowości Wąsewo w kierunku Długosiodła. Niestety na skutek wypadku śmierć na miejscu poniósł 19-letni pasażer forda mieszkaniec gm. Długosiodło. 18-letni kierowca osobówki został przetransportowany do szpitala lotniczym pogotowiem ratunkowym. Do szpitala przewieziono też dwie pasażerki autobusu.

Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego wyjaśniają wyszkowscy policjanci. Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Powrót na górę strony