Wypadek w Rybnie i Rybienku Starym - Aktualności - KPP w Wyszkowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek w Rybnie i Rybienku Starym

Data publikacji 24.04.2018

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków drogowych w których poszkodowane zostały cztery osoby. Do zdarzeń doszło na terenie gminy Wyszków.

Wczoraj po południu na terenie gm. Wyszków doszło do dwóch wypadków drogowych, w których poszkodowane zostały cztery osoby w tym m.in. motocyklista i rowerzysta.

Kilka minut przed godz.17.00 w miejscowości Rybno kierowca seata podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Uderzenie było tak mocne, że od pojazdu oderwało się koło, które uderzyło w jadącego motocyklistę. W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby - kierowca i pasażer seata oraz motocyklista.

Około dwóch godzin później policjanci zostali powiadomieni o potrąceniu 15-letniego rowerzysty. Do zdarzenia doszło w Rybienku Starym. Jak wynika z pierwszych informacji, kierowca volkswagena skręcając w bramę na posesję zajechał drogę rowerzyście jadącemu ścieżką rowerową i doszło do zderzenia.  15-letni rowerzysta został przewieziony do szpitala.  

Dokładne okoliczności tych wypadków wyjaśniają wyszkowscy policjanci.

Policjanci apelują o przestrzeganie obowiązujących przepisów, ale także o wzajemny szacunek wszystkich użytkowników dróg.

Powrót na górę strony