Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Weekend na drogach pow. wyszkowskiego

Wypadek drogowy, sześć kolizji i dwóch nietrzeźwych kierujących to bilans ostatniego weekendu na drogach powiatu wyszkowskiego. Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców o ostrożną i rozważną jazdę. Pamiętajmy, że wsiadając za kierownice po alkoholu stwarzamy śmiertelne zagrożenie nie tylko dla siebie ale też dla innych uczestników dróg.

Wypadek drogowy, sześć kolizji i dwóch nietrzeźwych kierujących to bilans ostatniego weekendu na drogach powiatu wyszkowskiego.

Wczoraj (22.04.) około godz. 15:30 na ul. Białostockiej w Wyszkowie doszło do wypadku drogowego z udziałam motocyklisty i pojazdu osobowego. Jak wynika z pierwszych ustaleń kierowca mercedesa nie ustapił pierszeństwa przejazdu motocykliście przez co dosżło do zderzenia. Kierujący jednośladem yamaha z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Także w niedzielę dyżurny KPP w Wyszkowie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na rondzie (ul. Kościuszki z ul. Okrzei) w Wyszkowie. Policjanci wysłani na miejsce ustalili,  że kierowca forda jadąc od ul. Okrzei w kierunku ronda na ul. Kościuszki nie dostosował prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię. Okazało się również, że siedzący za kierownicą 46 letni mieszkaniec gm. Józefów był nietrzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu, a ponadto nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Kolejny nietrzeźwy kierujący został zatrzymany w niedzielę po południu na ul. Sowińskiego. 63 letni kierowca daewoo miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców o ostrożną i rozważną jazdę. Pamiętajmy, że wsiadając za kierownice po alkoholu stwarzamy śmiertelne zagrożenie nie tylko dla siebie ale też dla innych uczestników dróg.

 

Powrót na górę strony