Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Czołówka” pod Wyszkowem. Zginęły 2 osoby.

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku drogowego do którego doszło między Turzynem, a Wyszkowem. Dziś w Poniedziałek Wielkanocny po godzinie 15.00, kierujący Volkswagenem Golfem z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doprowadził do zderzenie z osobowym samochodem marki Volvo. Niestety 25-letni kierowca Golfa poniósł śmierć na miejscu, a 2 osoby zostały przewiezione do szpitala.

Do wypadku doszło na drodze prowadzącej z miejscowości Turzyn  do węzła komunikacyjnego trasy S-8. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów ruchu drogowego KPP w Wyszkowie, kierujący Golfem 25-latek, jechał w kierunku Wyszkowa. W pewnym momencie z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Volvo.  Niestety pomimo prowadzonej reanimacji na miejscu zdarzenia drogowego, nie udało się uratować życia mieszkańca gminy Wyszków. Z mężczyzną osobówką podróżowała 20-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego, która z wielonarządowym urazem została przetransportowana do wyszkowskiego szpitala, gdzie zmarła.

O dużym szczęściu może mówić 33-letni pasażer Volvo, mieszkaniec  Turzyna, który w tym tragicznym zdarzeniu nie doznał żadnych obrażeń ciała. Natomiast w celu wykonania szczegółowych badań lekarze karetki pogotowia podjęli decyzje o przetransportowaniu do zakładu opieki zdrowotnej 34-latki, która kierowała osobowym Volvo.

Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Apelujemy do kierowców o rozwagę na drogach oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 2.38 MB)

Powrót na górę strony