Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Weekend na drogach powiatu wyszkowskiego

Trzy wypadki w tym jeden ze skutkiem śmiertelnym i dziesięć kolizji drogowych to bilans ostatniego weekendu na drogach powiatu wyszkowskiego. Policja apeluję do kierowców, aby uważali na drodze. Pieszych zachęcamy do noszenia elementów odblaskowych, które mają bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo. Wszystkich uczestników dróg prosimy o rozwagę i ostrożność.

Trzy wypadki, w tym jeden ze skutkiem śmiertelnym i dziesięć kolizji drogowych to bilans ostatniego weekendu na drogach powiatu wyszkowskiego.

Do wszystkich wypadków doszło w piątek 15 grudnia 2017 roku. Około godz. 9:30 w Ochudnie 26-letni kierowca bmw nie dostosował prędkości do warunków ruchu i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem po czym zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Kilka minut po godzinie 14.00 na drodze S-8 w miejscowości Skuszew (węzeł drogowy Skuszew) doszło do wypadku z udziałem dwóch osobówek. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 76- letni kierowca lanosa podczas zmiany pasa ruchu, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia ze skodą. W wyniku zderzenia do szpital przetransportowano kierowcę skody oraz dwóch pasażerów i kierowe lanosa.

Tragicznie zakończył się wypadek, do którego doszło na ul. Warszawskiej pomiędzy Tumankiem a Wyszkowem. Około godziny 20.00 kierowca autobusu jadący w stronę Wyszkowa potrącił najprawdopodobniej idącego w tym samym kierunku pieszego. Niestety na skutek odniesionych obrażeń 32 letni pieszy zmarł.

W niedzielę (17.12.) późnym popołudniem na trasie S-8 w miesjcowości Turzyn, kierowca citroena berlingo nie dostosował prędkości do warunków ruchu, uderzył w barierę oddzielajaca pasy jezdy, po czym stracił panowanie nad pojazdem i dachował. To groźnie wyglądające zdarzenie zakończyło sie na szczęscie tylko kolizją. Kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów, bo kiedy zaczyna brakować nam wyobraźni i zdrowego rozsądku dochodzi do przykrych, a niejednokrotnie tragicznych w skutkach zdarzeń, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale też bezcenne życie.

Powrót na górę strony