Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ostatni weekend na drogach pow. wyszkowskiego

Data publikacji 23.10.2017

Od piątku do niedzieli na drogach naszego powiatu doszło do jednego wypadku drogowego i czterech kolizji. Policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Przypominamy, że za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Podsumowując ostatni weekend na drogach powiatu wyszkowskiego można powiedzieć, że był on bezpieczny. Od piątkowego popołudnia do niedzieli wieczorem doszło do jednego wypadku, w którym na szczęście nie było osób poważnie rannych. Na naszym terenie odnotowano cztery kolizje drogowe. Policjanci wyeliminowali z dalszej jazdy dwóch nietrzeźwych kierujących.

W sobotę kilka minut po godz. 16.00 w miejscowości Budykierz na trasie S-8 doszło do zderzenia audi z kią. Jak wynika z pierwszych ustaleń kierująca samochodem kia jadąca w kierunku Ostrowi Mazowieckiej nie zachowała bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i uderzyła w tył audi,  którego kierowca zatrzymał się przed przejściem dla pieszych aby przepuścić pieszego. W wyniku wypadku do szpitala przewieziono dwie osoby, kierującą i pasażera z pojazdu kia.

W ciągu ostatnich trzech dni policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. W piątek po godz. 23.00 na ul. Okrzei mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę fiata. Okazało się, że 34 letni mieszkaniec Wyszkowa kierował będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie ponad 2 promile. Niewiele mniej bo prawie 1,5 promila miał zatrzymany w niedziele w Sieczychach 28 letni kierowca suzuki. W obu przypadkach ustalono także, że kierowcy nie posiadają uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Przypominamy, że za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Powrót na górę strony