Policja poszukuje dwóch nastolatek - Aktualności - KPP w Wyszkowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policja poszukuje dwóch nastolatek

Wyszkowscy policjanci poszukują dwóch nastolatek. 15 letnia Ewa i 13 letnia Oliwia wyszły wczoraj około godz.16.00 z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wyszkowie i do chwili obecnej nie powróciły do placówki. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionych dziewcząt proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wyszkowie tel. 29 743 6200 lub 997.

Trwają poszukiwania dwóch nieletnich dziewcząt, które we wtorek 17 października 2017 roku około godz. 16.00 wyszły z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Wyszkowie  przy ul. Dworcowej. Nastolatki do chwili obecnej nie powróciły do placówki. Nie udało się też nawiązać z nimi kontaktu telefonicznego.

Zaginiona : Olivia Ziółkowska lat 13

Rysopis: wzrost 168 cm., waga około 58 kg, włosy blond, długie, oczy koloru niebieskiego.

Olivia ubrana była w koszulkę z krótkim rękawem koloru szarego, ciemne legginsy i buty na wysokim obcasie.

Zaginiona : Ewa Rzepecka lat 15

Rysopis: wzrost 163 cm., waga około 56 kg, włosy do ramion, rude, oczy szare, szczupła budowa ciała. 15 latka ubrana była w czarna kurtkę i białe sportowe buty.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginięciu lub miejscu pobytu poszukiwanych nastolatek proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wyszkowie tel. 29 743 6200  lub 997.

Powrót na górę strony