Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uwaga na drogach ! Policja apeluje o ostrożność !

Data publikacji 29.11.2016

Pięć osób zostało poszkodowanych w dwóch wypadkach drogowych które miały miejsce na drogach powiatu wyszkowskiego w poniedziałek rano. Policjanci apelują o rozwagę i zdjęcie nogi z gazu. Pamiętajmy także o warunkach pogodowych nie zawsze sprzyjającym kierowcom.

Wczoraj (28.11.) rano na drogach powiatu wyszkowskiego doszło do 2 wypadków drogowych w których poszkodowanych zostało 5 osób.  Pierwszy z nich wydarzył się kilka minut po godz. 6.00 na drodze krajowej nr 62 w miejscowości Kręgi. Jak wstępnie ustalili policjanci ruchu drogowego pracujący na miejscu zdarzenia, 37 letni kierowca opla astry nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z jadącym w kierunku Wyszkowa vw transporterem. W wyniku silnego uderzenia z opla wyrwany został silnik, a jadący za volkswagenem kierowca seata aby ominąć zagrożenie zjechał z drogi i wpadł do rowu. W efekcie z obrażeniami ciała do szpitala trafili kierowcy opla i volkswagena oraz pasażer vw.

Godzinę później w miejscowości Nowa Wieś 30 letni kierowca forda jadący w kierunku Długosiodła nie dostosował prędkości do warunków na drodze i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas gdzie zderzył się z fiatem. W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano 46 letniego kierowcę fiata i pasażerkę tego pojazdu.

Dokładne okoliczności tych zdarzeń drogowych wyjaśniają wyszkowscy policjanci. Funkcjonariusze apelują także do kierowców o zdjęcie nogi z gazu, ostrożność, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i zachowanie zdrowego rozsądku.

st. sierż. M. Gierlicka

Powrót na górę strony