Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek w Bosewie Starym

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego za skutkiem śmiertelnym do którego doszło w niedzielę w miejscowości Bosewo Stare gm. Długosiodło. Funkcjonariusze kolejny raz apelują do kierowców o ostrożna jazdę i przestrzeganie przepisów drogowych.

Wczoraj (3.09) około godz. 12.00 w Bosewie Starym doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustalań policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 37 letnia kobieta kierująca pojazdem vw golf jadąc drogą podporządkowaną nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z audi kierowanym przez 23 latka, a następnie pojazdy uderzyły w zaparkowane przed sklepem bmw. Niestety, w wyniku zderzenia na miejscu zginęła 21 letnia pasażerka audi, mieszkanka gm. Rząśnik. Dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają wyszkowscy policjanci.

Policjanci po raz kolejny apelujązwolnijmy! Zachowajmy maksimum ostrożności i przestrzegajmy przepisy drogowe aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

Powrót na górę strony