Aktualności

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

Data publikacji 23.04.2024

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do wielu zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność.

20.04.2024 roku w miejscowości Liw kierujący pojazdem Volkswagen nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w konsekwencji tego wjechał w odgrodzenie posesji powodując jego uszkodzenia. Nikt nie doznał obrażeń.

20.04.2024 roku w miejscowości Łochów 22 letni mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Opel nie ustąpił mu pierwszeństwa 56 letniemu kierującemu pojazdem Skoda, czym spowodował kolizje w postaci otarcia na lewej strony pojazdu. Nikt nie doznał obrażeń.

19.04.2024 roku w miejscowości Węgrów 31 letni mieszkaniec pow. węgrowskiego kierujący rowerem nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego uderzył w prawidłowo jadący pojazd marki Opel. Nikt nie doznał obrażeń.

15 kwietnia 2024 roku w miejscowości Węgrów 49 letni mieszkaniec pow. węgrowskiego niewłaściwie zabezpieczył zaparkowany swój pojazd marki Peugeot w wyniku czego stoczył się i uderzył w dwa zaparkowane pojazdy marki Opel oraz Renault uszkadzając je. W czasie zdarzenia w żadnym z aut nie znajdowały się osoby.


 

st. sierż. Rafał Bałdyga

Powrót na górę strony