Aktualności

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

Data publikacji 16.04.2024

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło kilku poważnych zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność.

13.04.2024 r. w miejscowości Węgrów 81 letni kierujący pojazdem marki Hyundai podczas wykonywania manewru skrętu w prawo uderzył w unieruchomiony pojazd marki Seat, powodując jego uszkodzenie. Nikt nie doznał obrażeń.

13.04.2024 roku na parkingu w miejscowości Węgrów 66 letni mieszkaniec pow. węgrowskiego nieodpowiednio zabezpieczył pojazd marki Peugeot, w wyniku czego auto stoczyło się uderzając w prawidłowo zaparkowany inny pojazd marki Volvo.

10.04.2024 roku w miejscowości Łojki mieszkanka powiatu węgrowskiego kierując pojazdem marki Suzuki nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki KIA, w skutek czego doszło do zderzenia się pojazdów. Nikt nie doznał obrażeń.

09.04.2024 roku w miejscowości Węgrów kierująca pojazdem marki Seat nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu marki Opel, którego kierujący zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, w wyniku czego kierująca seatem uderzyła w jego tył pojazdu. Nikt nie doznał obrażeń.

08 kwietnia 2024 roku w miejscowości Sojkówek 16 letni mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując motorowerem marki Keeway nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą z pierwszeństwem przejazdu kierującemu pojazdem marki Iveco, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Kierujący motorowerem został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KP w Łochowie.


 

st. sierż. Rafał Bałdyga

Powrót na górę strony