Aktualności

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

Data publikacji 08.04.2024

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do kilku zdarzeń drogowych. Węgrowscy policjanci apelują o ostrożność.

7 kwietnia 2024 roku w miejscowości Trawy mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując motocyklem marki Honda z nie znanych przyczyn wraz z motocyklem przewrócił się na jezdnię. Widząc całe zdarzenie patrol Wydziału Ruchu Drogowego znajdujący się około 300 metrów od zdarzenia natychmiast udał się na miejsce i udzielił pomocy motocykliście. 48 letni kierujący motocyklem został przewieziony do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Węgrów.

06.04.2024 r. w obszarze niezabudowanym mieszkanka pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Peugeot poruszając się drogą od strony miejscowości Jartypory w kierunku Węgrowa, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Następnie zjechała na przeciwległy pas ruchu, wprost pod jadący z przeciwnego kierunku ruchu pojazd ciężarowy marki Mercedes doprowadzając do zderzenia się obu pojazdów. W wyniku obrażeń 19 letnia kierująca pojazdem osobowym została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Węgrów.

We wtorek 2 kwietnia 2024 roku w miejscowości Węgrów kierujący zespołem pojazdów składającym się z ciągnika siodłowego marki Scania oraz naczepą marki KOEGEL nie zachował szczególnej ostrożności na łuku drogi, czym doprowadził do zdarzenia drogowego z pojazdem marki Dacia. Nikt nie doznał obrażeń.

01.04.2024 r. w miejscowości Liw 24 letni mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Peugeot zderzył się z sarnami, które wbiegły wprost pod nadjeżdżający pojazd. Nikt nie doznał obrażeń.

01 kwietnia 2024 r. w miejscowości Majdan 28 letni kierujący motocyklem marki Honda poruszając się po drodze powiatowej na łuku drogi prowadzącej w lewo, nie dostosował prędkości, w wyniku czego zjechał na prawe pobocze, a następnie do rowu, po czym kilkukrotnie pojazd został wywrócony. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.


 

st. sierż. Rafał Bałdyga


 

Powrót na górę strony