Aktualności

Wznowione poszukiwania zaginionego mieszkańca gminy Miedzna

Data publikacji 20.12.2016

Węgrowska komenda wznowiła poszukiwania zaginionego Stanisława Skrzeszewskiego, który ostatni raz widziany był 21 listopada 2016 roku w Miedznie. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Węgrowie pod numer telefonu 25 792 12 00.

23 listopada 2016 roku  dyżurny węgrowskiej komendy przyjął zgłoszenie o zaginięciu 62 – letniego mieszkańca Orzeszówki, gm. Miedzna.

Zaginiony mężczyzna widziany był przez domowników ostatni raz 21 listopada w Miedznie. Od tamtej chwili nie kontaktował się z nikim.

Funkcjonariusze od chwili powiadomienia rozpoczęli poszukiwania, rozpytano rodzinę zaginionego i sprawdzano okolicę, w której zamieszkiwał zaginiony. W akcji poszukiwawczej, w której brali udział policjanci wraz z przewodnikiem psa służbowego dołączyli strażacy.

Węgrowska komenda wznowiła poszukiwania zaginionego. W poszukiwaniach wraz ze policjantami biorą udział strażacy oraz mieszkańcy. Poszukiwania będą prowadzone w rejonie miejscowości Orzeszówka, Miedzna, Wrzoski oraz Wola Orzeszowska.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Węgrowie pod numer telefonu 25 792 12 00.

sierż. szt. Anna Maliszewska

Powrót na górę strony