TWÓJ DZIELNICOWY

asp. szt. Rafał Witaszek - dzielnicowy Szydłowca (wschodnia część miasta)

Data publikacji 03.09.2019

asp. szt. Rafał Witaszek

tel.: 47-702-32-74

519-035-518


dzielnicowy.szydlowiec1@ra.policja.gov.pl

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. W sprawach nie cierpiących zwłoki zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 702 32 00.

Rejon służbowy nr 1 - Szydłowiec wschodnia część miasta, ulice: - Armii Krajowej, Chopina, Iłżecka, Jachowskiego, Jastrzębska, Kolejowa, Kościuszki - numery parzyste, Langiewicza, Leśna, Majora Hubala, Moniuszki, Piękna, Polanki, Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Powstania Warszawskiego, Prusa, Reymonta, Różana, Sadowa, Sikorskiego, Spółdzielcza, Staszica, Strażacka, Waryńskiego, Willowa, Wschodnia.

 

Plan priorytetowy Dzielnicowego KPP w Szydłowcu asp. szt. Rafała Witaszka

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.02.2023r. do 31.07.2023r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu, niszczenia mienia, grupowania się młodzieży zagrożonej demoralizacją w rejonie parku usytuowanwgo wzdłóż trasy S7 przy ulicy Kolejowej w Szydłowcu.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. szt. Rafał Witaszek zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie parku oraz  przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W przypadku kiedy zauważymy osoby spożywające alkohol w miejscu do tego zabronionym lub niszczące mienie zareagujmy.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

Powrót na górę strony