Aktualności

„Kręci mnie bezpieczeństwo” - policjanci uczestniczyli z spotkaniu z uczniami w Gąsawach Rządowych

Data publikacji 08.05.2017

Funkcjonariusze szydłowieckiej Policji w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” uczestniczyli w spotkaniu z uczniami, którzy doskonalili jazdę na rowerze podczas manewrów na torze rowerowym, włączając się w innowację pedagogiczną pod nazwą „Rowerowy świat trzecioklasisty” realizowaną przez Publiczną Szkołę Podstawową w Gąsawach Rządowych.

W sobotę (06.05.2017 r.) Policjanci z Zespołu Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii szydłowieckiej Policji w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” uczestniczyli w spotkaniu z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej w Gąsawach Rządowych. Podczas spotkania uczniowie ćwiczyli jazdę na rowerze pokonując przygotowany tor przeszkód, dzięki czemu doskonalili swoje umiejętności. Był to już kolejny etap zajęć przygotowujących uczniów do egzaminu na kartę rowerową w ramach innowacji pedagogicznej pod nazwą „Rowerowy świat trzecioklasisty” realizowanej przez Publiczną Szkołę Podstawową w Gąsawach Rządowych.

Na zakończenie uczestnicy spotkania mieli możliwość oznakowania swoich jednośladów, aby zabezpieczyć je przed kradzieżą.   

 sierż. Marlena Skórkiewicz

Powrót na górę strony