Aktualności

Spotkanie przed rundą wiosenną

Data publikacji 02.03.2017

Policjanci oraz przedstawiciele klubów sportowych odpowiedzialni za bezpieczeństwo imprez masowych spotkali się dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Szydłowcu. Wspólnie rozmawiali na temat nadchodzącej rundy piłkarskiej 2017.

Dzisiaj (02.03.2017 r.) o godzinie 10:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Szydłowcu  odbyło się spotkanie przed wiosenną rundą rozgrywek piłkarskich, w których uczestniczą kluby sportowe działające na terenie powiatu szydłowieckiego. Głównym tematem było bezpieczeństwo podczas meczów piłkarskich w nadchodzącym sezonie. Wśród uczestników spotkania oprócz policjantów byli przedstawiciele klubów sportowych odpowiedzialni za bezpieczeństwo imprez masowych.  Omówiony i podsumowany został stan bezpieczeństwa imprez sportowych z uwzględnieniem meczów piłkarskich w rundzie jesiennej 2016/2017.

Uczestnicy dzisiejszego spotkania dyskutowali także na temat obowiązku zapewnienia bezpieczeństwa podczas imprez sportowych, jaki spoczywa na organizatorach, a także zabezpieczenia przejazdów zbiorowych grup kibiców.

 

sierż. Marlena Skórkiewicz

Powrót na górę strony