Aktualności

Potrącenie rowerzysty na skrzyżowaniu ul. Witosa i Niecieckiej w Sokołowie Podlaskim – apelujemy o ostrożność

Data publikacji 21.05.2024

Sokołowscy policjanci w dalszym ciągu apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego na terenie powiatu sokołowskiego o szczególną uwagę i dbałość o bezpieczeństwo. Wczoraj (20.05) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty.

20 maja około godz. 9 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim otrzymał zgłoszenie dotyczące potrącenia rowerzysty w Sokołowie Podlaskim. Na miejscu policjanci ustalili, że 43-letni kierujący renaultem wyjeżdżając z ulicy Witosa w Sokołowie Podlaskim nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście poruszającego się po ścieżce rowerowej. Rowerzystą okazał się być 82-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego – mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Okoliczności tego wypadku zostaną wyjaśnione przez policjantów.

Pamiętajmy o szczególnej ostrożności zbliżając się do skrzyżowań, przejść dla pieszych czy śluz rowerowych. Piesi i rowerzyści również powinni pamiętać o swoim bezpieczeństwie i dokładnie ocenić, czy w danym momencie mogą przejść a drugą stronę jezdni.

st. sierż. Aleksandra Borowska

Powrót na górę strony