Aktualności

Chwila nieuwagi może doprowadzić do kolizji – sokołowscy policjanci apelują o ostrożność!

Data publikacji 10.05.2024

O ostrożność i rozwagę apelują sokołowscy policjanci do kierujących na drogach powiatu sokołowskiego. W ostatnim czasie doszło do dwóch poważnie wyglądających zdarzeń, lecz na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń. Dbajcie o bezpieczeństwo swoje i innych!

8 maja około godz. 15 w Sokołowie Podlaskim na ulicy Piłsudskiego doszło do kolizji drogowej dwóch samochodów osobowych. Jak ustalili policjanci, kierująca skodą 41-letnia mieszkanka powiatu sokołowskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej volkswagenem 40-letniej mieszkance powiatu sokołowskiego, doprowadzając do zderzenia. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 złotych, a jej konto powiększyło się o 12 punktów karnych.

Tego samego dnia około godz. 17.30 na trasie Rogów-Repki doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego. Jak się okazało, 31-letni mieszkaniec powiatu białobrzeskiego kierujący scanią nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego zjechał do rowu i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym.

 

st. sierż. Aleksandra Borowska

Powrót na górę strony