Aktualności

Siedleccy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge

Data publikacji 03.07.2020

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, a także Komisariatów w Mokobodach , Mordach i Skórcu włączyli się do akcji charytatywnej #GaszynChallenge. Ponad 40 osobowa grupa policjantów robiła pompki, aby pomóc, potrzebującej wsparcia, maleńkiej Antosi .

#GaszynChallenge - to akcja zainicjowana przez  strażaków ochotników z Gaszyna w Łódzkiem, która swoim zasięgiem objęła cały kraj.  Zaczęło się od pomagania chłopcu choremu na ciężką postać rdzeniowego zaniku mięśni. Teraz, gdy na koncie Wojtusia jest już pełna kwota, warto kontynuować akcję wspierania  inne dzieci, które mierzą się z tą ciężką chorobą .

Jak wszyscy, to wszyscy. Teraz śmiało można już powiedzieć, że cała siedlecka  jednostka  wzięła udział w charytatywnym wyzwaniu  pod nazwą #GaszynChallenge. Jako pierwsi nominowani zostali policjanci z  KP w Mokobodach, następnie  z KP Mordy i KP Skórzec, aż wreszcie nominacja dotarła do mundurowych z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Nominację otrzymaliśmy od Nadleśnictwa Siedlce oraz Zakładu Karnego w Siedlcach.  Nasi  reprezentanci  bez zbędnej zwłoki przystąpili do wykonania zadania. Wszyscy  funkcjonariusze   oraz pracownicy  cywilni zgłosili gotowość do wykonania zadania. Pompki  wykonała jedynie reprezentacja  Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, natomiast w zbiórce środków na leczenie  Antosi wzięli udział wszyscy. Zadanie zostało wykonane.Film  z naszej akcji można obejrzeć na fb siedleckiej policji.

autor: kom. Agnieszka Świerczewska

KMP w Siedlcach

Film KMP SIedlce

Pobierz plik KMP SIedlce (format mp4 - rozmiar 23.02 MB)

Powrót na górę strony