Zespół Dzielnicowych KPP w Sierpcu

st. sierż. Piotr Szlendak

Data publikacji 09.04.2018

 

st. sierż. Piotr Szlendak 

tel. 47 705 42 40

kom. 519-035-543

e-mail: dzielnicowy.sierpc4@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr IV:

miejscowości Gminy Sierpc: Wernerowo, Pawłowo, Sudragi, Podwierzbie, Żochowo, Miłobędzyn, Bledzewo, Bledzewsko, Kręćkowo, Piaski, Piastowo. Piastowo Nowe, Gorzewo, Białe Błoto, Grodkowo Zawisze, Grodkowo Włóki, Susk, Susk Nowy, Białoskóry, Dębowo, Białyszewo, Białaszewo Towarzystwo, Goleszyn, Warzyn Kmiecy, Warzyn Skóry, Szczepanki, Dziembakowo, Kisielewo, Borkowo Kościelne, Borkowo Wielkie, Mieszaki, Wilczogóra, Dąbrówki, Karolewo, Kwaśno, Mieszczk, Osówka, Rydzewo, Rachocin, Studzieniec, Sułocin Towarzystwo, Sułocin Teodory.

 

Plan priorytetowy dzielnicowego KPP w Sierpcu st. sierż. Piotra Szlendaka

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2024 r. do 30.06.2024 r.  jest dążenie do wyeliminowanie popełniania czynów zabronionych w szczególności art. 145 KW w rejonie drogi leśnej w miejscowości Mieszczk.

W związku z powyższym dzielnicowy st.sierż. Piotr Szlendak zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Uwaga!!!

Podany numer komórkowy do dzielnicowego jest aktywny w momencie pełnienia przez niego służby. W chwili zakończenia pracy dzielnicowego wszystkie połączenia wykonane na jego służbowy telefon komórkowy są przekierowane na stanowisko oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu celem sprawnego i szybkiego przyjmowania zgłoszeń. Gdy sytuacja wymaga pilnej interwencji funkcjonariuszy Policji  należy dzwonić na numery alarmowe 112 oraz  47 705 42 00.

Podany adres mailowy służy do kontaktu z dzielnicowym, ale nie służby do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

Powrót na górę strony