Posterunek Policji w Rościszewie

mł.asp. Grzegorz ZAMOJSKI

Data publikacji 09.04.2018

 

 

 

 

mł.asp. Grzegorz Zamojski

tel. 47 705 42 83

kom. 519-035-548

e-mail: dzielnicowy.rosciszewo2@ra.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr VIII

Miejscowości:  Agnieszkowo, Białasy, Blinno, Blizno, Całownia, Cisse, Dąbkowa Parowa, Dziki Bór, Gorzeń, Gójsk, Grabal, Grądy, Gugoły, Józefowo, Karlewo, Łazy, Maluszyn, Mierzęcin, Modrzewie, Mościska, Podlesie, Słupia, Stara Wola, Szczechowo, Szczutowo.

 

Plan priorytetowy dzielnicowego Posterunku Policji w Rościszewie mł.asp. Grzegorza Zamojskiego

Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.07.2023 r. do 31.12.2023 r. jest ograniczenieilości popełnianych  wykroczeń z art. 43'ust.1  Ustawy o Wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz wykroczeń porządkowych w rejonie  ul. 3-go Maja 4 w m. Szczutowo. 

W związku z powyższym dzielnicowy mł.asp. Grzegorz Zamojski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa, w tym zwłaszcza na spożywanie alkoholu w miejscu gdzie obowiązuje zakaz spożywania.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Uwaga!!!

Podany numer komórkowy do dzielnicowego jest aktywny w momencie pełnienia przez niego służby. W chwili zakończenia pracy dzielnicowego wszystkie połączenia wykonane na jego służbowy telefon komórkowy są przekierowane na stanowisko oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu celem sprawnego i szybkiego przyjmowania zgłoszeń. Gdy sytuacja wymaga pilnej interwencji funkcjonariuszy Policji  należy dzwonić na numery alarmowe 997 lub 112 oraz 24 265 82 00.

Podany adres mailowy służy do kontaktu z dzielnicowym, ale nie służby do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

Powrót na górę strony